Serbestî, mafê herî bingehîn ê mirovî ye, lê kurd jê bêpar e.

[ Bersivek Binivîse | Yanıt Yazınız ]  [ Forum ]  [ Nivîsên Nuh | Yeni Yazılar ]

SELAHATTİN DEMİRTAŞ'A ÖNEMLE DUYURULUR!

Nivîsevan / Yazan: Sih  
Demjmêr / Tarih: 09.08.2016  09:12:33

Değerli Serbesti Admin'i, ben Selahattin Demirtaş'ın eski bir aile dostuyum. Serbesti Forumu'nda yazdım ama beceremdiğim için size e mail üzeri bu yazıyı gönderiyorum. Lütfen yayınlayın. Çok önemlidir.

SELAHATTİN DEMİRTAŞ'A ÖNEMLE DUYURULUR!

- Ne yaptığını iyi bil, yoksa karambola getirilip öbür tarafa gönderilmen an meselesi olmuştur evladım.

Sen neyi savunduğunu da bilmiyen bir hale getirildin. Hem PKK ve hemde devlet senin yüzüne yeşil ışık yakıyorlar. Ama her ikisi de, kendi politikalarının başarıya ulaşması adına senin harcanmanda hiçbir beis görmüyorlar ve görmezler de!

Buna göre kendini ayarla ve adımlarını denk at. Zaten önceleri de çok defa elimine edilme riskiyle karşılaşmıştın. Aklın varsa bu duruma bir daha düşmezsin.

Belli bir yurtsever aileden olduğun ve kendi halkının iyiliğini istediğinden hiç şüphe yoktur. Ama sen kendin bile telafüz ederken inanmadığın PKK yeni dönem ihanet söylemlerini öyle anlamadan fütursuzca tekrarlama. Bugün PKK tarafından yapılan icraatların kürdlülke ve kürdistanilikle bağışan hiçbir yanı yoktur. Türklerin ne olduğu, ne olmadığı ve ne olacağı ve ne yapacakları bellidir. Görünen köy klavuz istemez. PKK'nın vardığı yer de bellidir bugün. Geriye bizim için bu çorbadan bir kaşık bile bir pay düşmez. Bizim payımıza düşen sadece ve sadece tasfiye ve ölümdür Selahattin!

Ne edersen et, ne yaparsan yap, girdirildiğin bu tuzaktan çıkmayı başar.

Kendin tanınmayacak haldesin. Her geçen gün PKK'nın öncülüğünü ettiği ve asla da bir başarıya ulaşamıyacak ölü doğmuş olan türkiyelilik denen ihanet bataklığına daha bir saplandırılıyorsun. Sana ve kendi kürd halkına yazık etme. Bu büyük oyunda sen küçük bir aletsin.

Türkler seni öldürüp PKK'nın üstüne, PKK seni vurup türklerin üstüne atma tehlikeli alanı içerisindesin. Haberin olsun.

En iyi ve en güzel özgürlük dolu günlerin, mazlum kürd ve Kürdistan'ın olması dileğiyle.

Sih

Bersivan / Yanıtlar :

[ Bersivek Binivîse | Yanıt Yazınız ]  [ Forum ]  [ Nivîsên Nuh | Yeni Yazılar ]

Serbesti Web / 2003 - 2013
E-mail: serbestiyakurdistan@hotmail.com